Dzień Otwarty OSP

13-08-2009 15:35:08

IMG_0213.JPG

W sobotę 18 lipca po raz kolejny na placu naszej OSP odbył się Dzień otwarty zorganizowany przez Zarząd OSP. Mieszkańcy Serocka oraz goście wypoczywający w naszym mieście mieli okazję podziwiać zmagania naszej Drużyny Młodzieżowej, obejrzeć sprzęt jakim dysponujemy oraz uczestniczyć w pokazach ratownictwa drogowego. Na placu przy ul. Pułtuskiej 35 mieliśmy okazję zaprezentować sprzęt gaśniczy, sprzęt do ratownictwa, drużyna młodzieżowa prezentowała umiejętności gaszenia pożaru. Licznie zgromadzona publiczność miała okazję przymierzenia strojów bojowych, zobaczyć nas w akcji wydobywania rannych uwięzionych w kolizji drogowej podczas pokazu cięcia samochodu oraz wcielić się w trudną rolę strażaka ratownika. Pokazy cieszyły się wielkim zainteresowaniem i mogą żałować jedynie Ci, którym tego dnia nie udało się przybyć do nas. Wszystkich, którzy nie zdołali zobaczyć nas w akcji już dzisiaj zapraszamy na kolejne pokazy, które odbędą się już za rok. W dziale galeria zamieściliśmy szeroką fotorelację z tego dnia. Zapraszamy do jej oglądania.