Aktualności na stronie

Strażacy OSP oddają krew

19-12-2014 22:22:36

krew.jpg

19 grudnia 2014 roku trzech z naszych druhów Emil Wasążnik, Rafał Olbryś i Kamil Łaniewski udało się do ambulansu, który zawitał do Serocka, aby dołączyć do akcji mającej na celu oddanie krwi oraz zarejestrowanie się jako dawcy szpiku dla chorych na białaczkę. To wspaniała, kolejna już inicjatywa naszych druhów. Strażacy z Serocka często biorą udział w tego typu akcjach. Gratulujemy i już dzisiaj obiecujemy, że to nie ostatnia tego typu inicjatywa naszych druhów. Mamy nadzieję, że grupa ta będzie się powiększała.

Ratowanie, życia innych to potrzeba, którą nasi strażacy realizują nie tylko gasząc pożary czy ratując ludzkie życie udzielając pierwszej pomocy podczas wypadków ale również potrzeba dawania innym tego, co mamy w sobie najcenniejszego ...

Dziękujemy naszym druhom za tę wspaniałą inicjatywę.

SC.