Aktualności na stronie

Zawody Piłkarskie

11-08-2014 13:55:34

W ramach chęci poprawiania naszej sprawności fizycznej, postanowiliśmy od czasu do czasu spotkać się i porobić coś niekoniecznie związanego z gaszeniem pożarów. Pierwszym pomysłem, który postanowiliśmy wdrożyć w życie są treningi piłkarskie. Stwierdziliśmy, że skoro Rząd może sobie od czasu do czasu „poharatać w gałę” to i my możemy. Ponieważ upalne lato tego roku nie pozwala przeprowadzać treningów w pełnym słońcu, zaczęliśmy spotykać się na boisku szkolnym wieczorami, aby sprawdzić nasze możliwości. Już po pierwszym treningu okazało się, że umiejętności są spore, ale gorzej z kondycją więc postanowiliśmy regularnie spotykać się na boisku aby po kilku tygodniach zapomnieć o zakwasach i zadyszce.

Traf chciał, że już w pierwszym tygodniu naszych treningów dowiedzieliśmy się, że OSiR Serock organizuje „turniej szóstek piłkarskich”. Oczywiście wszyscy jednogłośnie podjęliśmy decyzję o wzięciu udziału w turnieju, choć wiedzieliśmy, że trafimy tam na zespoły grające ze sobą od lat i mające większe doświadczenie w kopaniu piłki niż jednostka straży pożarnej, która przed turniejem miała okazję zagrać ze sobą jedynie na trzech treningach.

10 sierpnia pojechaliśmy więc na turniej do Jadwisina, nasz zespół, jak na nasze doświadczenie, „dawał radę” i wstydu nie przynieśliśmy i choć tym razem jeszcze pucharu nie przewieźliśmy to udział w turnieju uważamy za ciekawe, nowe doświadczenie i już dzisiaj planujemy nasze kolejne treningi.

20140810 zawody w piłkę